Referencje

Kancelaria Prawna

30 września 2016 | 15:37
Wszystko na najwyższym poziomie. Z całym przekonaniem polecamy jako Kancelaria Prawna tę firmę. Szczególnie polecamy cierpliwość firmy Intercel Polska, jej skuteczność oraz przede wszystkim kulturę obsługi Klienta. Firma Intercel Polska pokazała jak ważny dla nich jest Klient. Zdajemy sobie sprawę z tego, że są na rynku firmy, które nieuczciwie postępują ze swoimi kontrahentowi. Takie nieuczciwe firmy powinny brać przykład z firmy Intercel Polska, której właścicielem jest Bogusław Ciejka. Jesteśmy gotowi zrezygnować z usług innych firm reklamowych właśnie na rzecz Intercela. Polecamy, będziemy polecać i nadal będziemy korzystać z usług tej firmy!
===
Biuro Księgowe Beatex
23 września 2015 | 16:58
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam wszystkim.
===
”Alkop”
10 września 2015 | 12:57
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą INTERCEL POLSKA ponieważ są konkretni ,rzetelni i słowni . Bardzo , bardzo polecam.
===
P.
24 kwietnia 2015 | 14:53
Pierwszy kontakt z firmą Intercel Polska? Podszedłem jak pies do jeża, ale spokój i determinacja Pana [dane osobowe] w końcu rozwiała szereg moich wątpliwości. Generalnie bardzo dobry pomysł na reklamę w sieci i warto ją mieć w tej formie. Robota wykonana solidnie i terminowo, zobaczymy jak będzie z pozycjonowaniem. Zdecydowanie polecam!
===
Mag-Met Sławomir Magdziak
22 lutego 2015 | 10:53
Firma INTERCEL POLSKA Bogusław Ciejka wykonała dla Nas prezentację multimedialną solidnie,profesjonalnie zgodnie z Naszymi oczekiwaniami. Z pełną odpowiedzialnością polecam tę firmę.
===
KKalisz
29 grudnia 2014 | 13:38
Profesjonalna i mila obsługa jestem bardzo zadowolony z wykonanego zlecenia wysokiej jakości, polecam wszystkim. Czas realizacji bardzo szybki, komunikatywność bardzo dobra i atrakcyjna cena.
===
EUROSPRZĘT PLUS Siedlce
10 października 2014 | 12:04
Firma Intercel solidnie i terminowo wywiązuje się z poczynionych ustaleń. Fachowo i sprawnie wykonuje zlecone prace. Stanowczo polecamy współpracę.
===
Prosto z Serca
11 lipca 2014 | 16:19
 Firma bardzo solidna, wykonanie w 100% zgodne z oczekiwaniami. Szczerze POLECAM!!!
===
Jacuńska Nieruchomości
12 czerwca 2013 | 15:02
Firma Intercel Polska Bogusław Ciejka dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi Intercel Polska Bogusław Ciejka jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.
===
Eleistal Uługi Elektryczne Marek Świerkot
15 kwietnia 2013 | 10:21
Profesjonalna i miła obsługa. Współpraca na wysokim poziomie. Z czystym sumieniem polecam Marek Świerkot
===
JMDI Jacek Maleszko
12 kwietnia 2013 | 09:27
Firma Intercel Polska jest klientem firmy JMDI Jacek Maleszko od listopada 2011r. Współpraca od samego początku układa się prawidłowo, firma reguluje swoje zobowiązania względem operatora JMDI terminowo, co przyczyniło się do dalszego przedłużenia umowy.
===
Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp z o.o.
22 stycznia 2013 | 11:05
Firma INTERCEL dokonała realizacji projektu profilu naszej firmy na portalu społecznosciowym.Usługa została wykonana w sposób profesjonalny, z uwzględnieniem wszystkich naszych potrzeb i uwag. Jesteśmy zadowoleni ze wspołpracy i polecamy firmę INTERCEL innym.
===
P.H.P. Altex Anna Czulak
20 grudnia 2012 | 10:09
Wszystkie zadania jakie zostały zlecone firmie INTERCEL POLSKA zostały wykonane w terminie i jakościowo bez zastrzeżeń. Wysoko oceniamy jakość wykonanej usługi, widać profesjonalizm zatrudnionych tam pracowników. Szczerze polecamy tę firmę
===
NTT System S.A.
30 listopada 2012 | 16:46
 Polecamy wspólpracę z firmą INTERCEL POLSKA rozpoczeliśmy ją niedawno, ale układa się bez zarzutu.
===
F.R.B. BUD-SYSTEM
22 listopada 2012 | 23:05
Z ogromną odpowiedzialnością polecamy usługi firmy INTERCEL POLSKA Bogusław Ciejka. Jakość wykonywanych usług i rzetelność tej firmy stawia ją w gronie sprawdzonych i polecanych przez nas firm na rynku, w zakresie usług, jakie świadczy. Pan Bogusław Ciejka ponadto świadczy wiele innych, konkretnych usług, które naszym zdaniem są wykonywane fachowo i z największą starannością. Gorąco polecamy.
===
4 listopada 2012 | 12:41
W zakresie proponowanych usług firma INTERCEL POLSKA Bogusław Ciejka działa w sposób profesjonalny. Zamówiona strona internetowa jest przejrzysta, komunikatywna oraz wykonana z dużą starannością i rzetelnością.Doświadczenia mojej Kancelarii we współpracy z firmą INTERCEL POLSKA uzasadniają twierdzenie, że mocną stroną tej firmy jest też solidność i szybkość w wykonaniu usługi.
===
Fundacja ,,Pomocna Dłoń”
31 sierpnia 2012 | 13:27
Firma rzetelna, profesjonalna. Usługi wykonywane są w sposób profesjonalny. Jako klient jestem bardzo zaskoczona tak szybko i konkretną pomocą. Polecam wszystkim. Z poważaniem Prezes Fundacji ,,Pomocna Dłoń”
===
PPUB”PAPAY-BUD”
22 sierpnia 2012 | 21:07
Firma INTERCEL POLSKA Bogusław Ciejka wykonała dla Nas stronę internetowa solidnie,profesjonalnie zgodnie z Naszymi oczekiwaniami.Znakomita i cierpliwa obsługa klienta. Rzetelna i terminowa Firma-POLECAM
===
PRB STEBUD STEFAN PUSTELNIK
28 czerwca 2012 | 15:15
Firma Intercel Polska Bogusław Ciejka dała się poznaż jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner.Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi Intercel Polska Bogusław Ciejka jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.
===
BIURO BEZPIECZEŃSTWA „MAR-TOM SECURITY” MARCIN CIESIOŁKIEWICZ
25 czerwca 2012 | 12:35
Miły i rzetelny kontrahent. Prosto, rzeczowo, lojalnie i na temat. POLECAM GORĄCO!
===
P.H.U.”KOJA” Jacek Kowalski
18 czerwca 2012 | 20:50
Firma INTERCEL POLSKA Bogusław Ciejka wykonała dla nas nową stronę internetową. Dzięki zaangażowaniu i dobrym radom INTERCEL POLSKA udało nam się stworzyć stronę, która całkowicie spełniła nasze oczekiwania. Pracownicy tej firmy w trakcie prac nad stroną wykazali się elastycznością i niesamowitą cierpliwością oraz profesjonalizmem dzięki czemu ostateczny wynik zaskoczył nas samych. Polecam INTERCEL POLSKA Bogusław Ciejka – to miły, profejonalny i zgrany zespół. Współpraca z nimi to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe.
===
firma usługowa
31 maja 2012 | 16:35
Firma Intercel POLSKA Bogusław Ciejka jest profesjonalnym wykonawcą godnym polecenia na rzetelnego przedsiębiorcę wszystko jest wykonano terminowe a nawet przed terminem. Polecam naprawdę
===
Mar-Kar Karolina Belica
21 maja 2012 | 11:51
Rekomendujemy firmę InterCel Polska jako profesjonalnego partnera w zakresie tworzenia stron internetowych. Efekty pracy spełniają wszystkie nasze oczekiwania i wymagania. Rzetelność oraz profesjonalnie podejście do wypełnianych obowiązków to jedna z wielu zalet firmy. Zapewniają również znakomitą obsługę klienta. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że InterCel Polska doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług firmy InterCel Polska.
===
Babachan Import-Export
9 maja 2012 | 15:41
Firma Intercel Polska Bogusław Ciejka dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi Intercel Polska Bogusław Ciejka jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.

===

FUH Kominki Stylowe
19 kwietnia 2012 | 15:01
Terminowa i rzetelna obsługa,super produkt.Polecam

===

Dach-Komplex
20 marca 2012 | 14:14
Firma „INTERCEL POLSKA Bogusław Ciejka” dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi „INTERCEL POLSKA Bogusław Ciejka” jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.
===
PROAXIS Dariusz Kowalski
17 stycznia 2012 | 21:41
 Profesjonalne podejście do klienta, najwyższa jakość usług – polecam.
===
Diamond M$DM
17 stycznia 2012 | 21:32
Rzetelna i profesjonalna firma – polecam